Baran Motors

 

 

Firmamız İstanbulun Anadolu Yakasında  geçmiş yılların ve kazandığı güven doğrultusunda her geçen gün biraz daha ileri giderek, sektöründe her zaman ileriye dönüşlü görüş ve deneyimiyle 700 m2'lik 2 katlı Kadıköy Acıbadem'de bulunan Showroom'umuz farklı bir konsept anlayışı ile faaliyete devam etmektedir.Her zaman sektörde görevimizi yeniliklere açık anlayışımızla özenle ve sevgiyle sürdürmekteyiz. 

BARAN MOTORS olarak Önceliğimiz Müşterilerimize ,iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza açık,şeffaf ve dürüst olmaktır. Mümkün olan en üst kaliteyi,süratle ve bütçesi içinde gerçekleştirmektir. Müşteri ve çalışan memnuniyetini önde tutan bir kurum olmaya özen göstermek geçmiş deneyimlerinden kazanılan ticari itibar ve tecrübenin desteği ile girişimci ruhu hep korumaktır.Tüm çabamız ve gayretimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

 

 


 

Kadıköy'ün en güzel noktasında yer alan "Acıbadem" semtinde bulunan firmamız BARAN MOTOR 10  yılı aşkın süredir dünyaca ünlü otomobil markalarının ve araç tutkunlarının vazgeçilmez adreslerinden biri olmuştur.

 

 

 


Bizler Baran Motor Ailesi olarak Siz Değerli Müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaç edinmiş bir firma anlayışı ile sizlere en iyi hizmeti sunarak, takdirlerinizi kazanmaktan gurur duyarız. Bu şevk ve inanç bizim var olma kaynağımızdır.


Her Zaman İleriye Beraber Yürümek Dileğiyle

Saygılarımızla

Baran Motors | İstanbul Oto Galerisi
2018 © Tüm hakları saklıdır.


TÜM ARAÇLARIMIZ

GÜVENCESİ ALTINDADIR.

İletişim Bilgileri

Adres : Nispetiye Mahallesi, Aytar Caddesi, No : 15/A
Nispetiye / Beşiktaş / İstanbul

Telefon : 0532 345 63 82
Telefon : 0212 284 64 65